WMГроші

тут і зараз
]]> ]]>
графік роботи: 09:00 - 18:00
пн - пт робочий режим
сб - нд черговий режим
]]> ]]>
Курси обміну 21.01.2019
Продажгрн.

WMR

0.487

WMZ

26.600

WMU

1.020

Купівлягрн.

WMR

0.321

WMZ

22.000

WMU

0.800

ТМ «Webmoney» в Україну: титульні знаки, електронні гроші, платіжна система?

За останній час Банки, члени Асоціації, неодноразово отримували інформацію Генерального департаменту платіжних систем НБУ про «незаконність системи WebMoney в Україні».

Асоціація має правовою експертизою інституту Держави і Права при АН України про діяльність підприємств, що використовують в Україну ТМ «WebMoney». Зокрема, укладення включає в себе аналіз діяльності і наступні висновки:  • Введення і використання Титульних знаків як одиниць обліку кількості прав вимоги (грошової вимоги в гривнях) не суперечить чинному законодавству;

  • Переуступка прав вимоги, що враховуються в системі обліку майнових прав WebMoney Transfer за допомогою титульних знаків, ... не можуть бути віднесені до діяльності з випуску, погашення або забезпечення обороту електронних грошей (в контексті Положення «Про електронні гроші в Україну» - 481 Постанова Правління НБУ)

  • ... WebMoney Transfer (система обліку майнових прав) не є платіжною системою, оскільки не виконує головну функцію платіжної системи - не здійснює переказ грошей ...

  • Діяльність фінансових установ (банків, небанківських фінансових установ) з прийому платежів від населення та їх перекладу ... на користь компаній, які придбали у ТОВ «УГА» права вимоги та здійснюють їх подальший продаж фізичним особам, відповідає законодавству України.


Асоціація не має інформації про те, що Генеральний департамент платіжних систем Національного банку України звертався до компаній, що використовують ТМ «Webmoney» в Україну, з вимогою представити будь документи про використання ТМ «Webmoney» для винесення правової оцінки діяльності компаній.

]]>за матеріалами http://ema.com.ua/2011/12/webmoney-what-is-it/]]>
всі статті
]]>
Атестація
Перевірити атестатПеревірити атестат www.megastock.ru Тут знаходиться атестат нашого WM ідентифікатора 516315183285

WMID: 516315183285
Бізнес рівень [BL]
Бізнес рівень [BL]
Контактна інформація
Телефон: +380679441555
Схожі сервіси
Схожі сервіси
]]>
Статті

ТМ «Webmoney» в Україну: титульні знаки, електронні гроші, платіжна система? читати...

Безпека гаманця Webmoney читати...

Нові правила обміну WM читати...

всі статті

]]> ]]>