WMГроші

тут і зараз
]]> ]]>
графік роботи: 09:00 - 18:00
пн - пт робочий режим
сб - нд черговий режим
]]> ]]>
Курси обміну 15.10.2018
Продажгрн.

WMR

0.426

WMZ

26.600

WMU

1.020

Купівлягрн.

WMR

0.281

WMZ

22.000

WMU

0.800

Коротко про електронні платежі

Традиційно для оплати товарів і послуг через інтернет використовувалися кредитні карти. Але на сьогоднішній день новим загальноприйнятим способом розрахунків в онлайні стають електронні гроші різних платіжних систем, які швидко тіснять всі інші способи оплати.

Основні недоліки кредитних карт добре відомі. По-перше, реквізити кредитки легко можуть бути вкрадені, через що інтернет наповнюється шахрайськими платежами. Другий недолік полягає в тому, що платіж по кредитній карті її господар може відкликати (зробити чарджбек), і банк, як правило, підкоряється цій вимозі. Для продавців це подібно катастрофі: їм доводиться повертати гроші, вони зазнають збитків і змушені підвищувати комісію на прийом оплати з кредитних карт, щоб покрити свої витрати по поверненнях. У цій ситуації захищені і безвідзивні електронні гроші, такі як WebMoney, є панацеєю від усіх бід, як для продавців, так і для простих користувачів (покупців).

На Заході процес впровадження електронних грошей пішов далеко вперед. Там, наприклад, гроші систем E-Gold і PayPal стали чимось на зразок офіційних грошових валют Мережі. Щодня через рахунки великих фірм і простих користувачів в цих системах проходять сотні тисяч доларів: за допомогою E-Gold і PayPal купується устаткування, автомобілі, здаються в оренду приміщення і т.д. І це вважається цілком нормальною практикою. Не кажучи вже про чисто мережеві операції типу покупок в інтернет-магазинах і аукціонах або оплати послуг хостингу. У країнах xUSSR, звичайно, ситуація трохи інша. Але і тут електронні гроші стають звичайною справою для людей, які проводять багато часу в Мережі. Особливо популярна система WebMoney Transfer, перша і найвідоміша вітчизняна електронна платіжна система. Сьогодні в рунеті через WebMoney можна зробити покупку практично на будь-якому сайті, який що-небудь продає або надає послуги. Можна оплатити реєстрацію домену, замовити хостинг, зіграти в онлайновому казино, зробити ставки на сайті букмекерської контори, заплатити за рекламу веб-проекту, купити банерні покази, поповнити мобільний телефон, та багато чого ще.

]]>за матеріалами http://articles.ermoney.com]]>
всі статті
]]>
Атестація
Перевірити атестатПеревірити атестат www.megastock.ru Тут знаходиться атестат нашого WM ідентифікатора 516315183285

WMID: 516315183285
Бізнес рівень [BL]
Бізнес рівень [BL]
Контактна інформація
Телефон: +380679441555
Схожі сервіси
Схожі сервіси
]]>
Статті

ТМ «Webmoney» в Україну: титульні знаки, електронні гроші, платіжна система? читати...

Безпека гаманця Webmoney читати...

Нові правила обміну WM читати...

всі статті

]]> ]]>