WMГроші

тут і зараз
]]> ]]>
графік роботи: 09:00 - 18:00
пн - пт робочий режим
сб - нд черговий режим
]]> ]]>
Курси обміну 15.10.2018
Продажгрн.

WMR

0.426

WMZ

26.600

WMU

1.020

Купівлягрн.

WMR

0.281

WMZ

22.000

WMU

0.800

Як відновити webmoney - методи по відновленню

Якщо ви є власником гаманців платіжної системи webmoney, то можливо у вас вже виникало питання про те: як відновити webmoney, якщо я, наприклад, втрачу файл ключів або щось подібне.
Які ж бувають причини по відновленню webmoney:

1) втрата файлу ключів. Спільно з установкою програми webmoney ви повинні створити файл ключів. На більш ранніх версіях програми цей файл ключів треба було ховати в дуже потаємних місцях, щоб зловмисники не змогли його знайти. Якщо людина втратила цей файл, то все пропало. В основному такі питання вирішуються через службу підтримки у самої платіжної системи - support (собака) webmoney.ru

2) забутий номер ідентифікатора - в основному він зберігається в програмі, але якщо раптом він зник і ви його не знаєте, то згадайте кореспондентів, з якими ви обмінювалися валютою webmoney, і у них запитайте ваш WMID. Якщо це не допомогло, то звертайтеся в службу підтримки за адресою, яка вказана вище.

3) забутий пароль. У webmoney в цілях безпеки немає системи нагадування пароля, яка б прислала вам старий чи новий пароль на скриньку. Так що відразу зверніться до служби підтримки.

Така моя порада: якщо ви задалися питанням як відновити webmoney, то перше що зробіть - це відвідайте офіційний сайт платіжної системи webmoney.ru. Якщо на ньому ви відповіді на своє запитання не знайдете, то пишіть листа до служби підтримки.

]]>за матеріалами http://www.profjob.info]]>
всі статті
]]>
Атестація
Перевірити атестатПеревірити атестат www.megastock.ru Тут знаходиться атестат нашого WM ідентифікатора 516315183285

WMID: 516315183285
Бізнес рівень [BL]
Бізнес рівень [BL]
Контактна інформація
Телефон: +380679441555
Схожі сервіси
Схожі сервіси
]]>
Статті

ТМ «Webmoney» в Україну: титульні знаки, електронні гроші, платіжна система? читати...

Безпека гаманця Webmoney читати...

Нові правила обміну WM читати...

всі статті

]]> ]]>