WMГроші

тут і зараз
]]> ]]>
графік роботи: 09:00 - 18:00
пн - пт робочий режим
сб - нд черговий режим
]]> ]]>
Курси обміну 15.10.2018
Продажгрн.

WMR

0.426

WMZ

26.600

WMU

1.020

Купівлягрн.

WMR

0.281

WMZ

22.000

WMU

0.800

Автоматичні кредити в системі Webmoney

Бізнес в інтернеті з кожним роком поповнюється все новими і новими можливостями. Нещодавно таке банківська дійство, як отримання кредиту, стало можливим в мережі інтернет, а фінансова система Webmoney, як завжди, є гарантом і посередником в цих операціях.

Кредити видавалися і видаються для різних цілей і, щоб отримати їх необхідно виконати деякі вимоги кредитора. Так банки при видачі кредиту в заставу беруть визначене майно, кредитні спілки компенсують свої ризики високими відсотками. Так і в інтернеті, якщо позичальник не відповідає певним вимогам, то кредит йому виданий не буде. Такими стандартними вимогами є бізнес рівень (BL), який повинен бути від 25 і вище, позичальник повинен бути атестованим учасником системи Webmoney протягом не менше шести місяців і не мати заборгованості перед іншими користувачами системи, яка як правило відображається на С гаманці учасника системи Webmoney. Ці вимоги розроблені власниками інвестиційних фондів та інших кредитних сервісів і визначаються тільки ними. Всі ці вимоги спрямовані для того, щоб звести до мінімуму неповернення кредитів. Адже шахраї та інші непорядні люди ще не перевелися. І їхня присутність змушує вдаватися до певної безпеки при видачі кредитів.

Розвивається даний вид послуг дуже інтенсивно. Останнім часом стали активно з'являтися приватні кредитні сервіси, які склали дуже серйозну конкуренцію вже маститим представникам цього бізнесу. Конкуренція на ринку послуг завжди тільки позитивно впливала на його розвиток і удосконалення. Завдяки такій конкуренції вимоги до позичальників стали пом'якшуватися. Все частіше з'являються проекти, які видають кредити абсолютно всім хто звернувся із заявкою. Умовою є тільки наявність персонального атестата у позичальника. І то, це обмеження більше пов'язане з роботою системи Webmoney. За її правилами боргові зобов'язання зазначаються в С гаманці, який створюється в учасників системи мають персональний атестат. Однак суми, які видають такі проекти, порівняно малі, а відсоток при поверненні досить великий. Але сама присутність на ринку таких кредиторів змушує переглядати порядок видачі кредитів і інших учасників ринку.

Таким чином, ринок видачі кредитів в інтернет розділився на два напрямки. Перший напрямок, це видача великих і середніх кредитів з певними вимогами до позичальника, які останнім часом значно пом'якшені. Так окремими проектами знижений бізнес рівень атестату потенційного позичальника і строк участі в системи. Іншими ці вимоги взагалі видалені, але введені заставні вимоги. Другий напрямок, це видача дрібних кредитів для споживчих потреб. Такі кредити в основному видаються автоматично, після перевірки даних, які вказує позичальник при заповненні заявки. За часом це займає від однієї до десяти хвилин.

Таким чином, ринок кредитування в інтернеті дуже жваво розвивається. Тому, навіть невеликі приватні кредитні сервіси здатні видавати великі кредити своїм постійним клієнтам. Ця довіра особливо цінується в інтернеті, коли люди не знаючи один одного, розвивають свій бізнес і не дають зупинитися іншому.

Додаткову інформацію, при отриманні кредиту, як правило, можна отримати на сайті кредитора. Власники таких сайтів охоче спілкуються з клієнтами і відповідають на питання. Також, до цього сайту прикріплений кредитний форум, на сторінках якого можна знайти будь-яку інформацію з кредитування. Провівши необхідний аналіз сайту та форуму, ви, цілком ймовірно, знайдете підходящого для себе, як партнера для бізнесу, так і отримаєте, необхідний для вас, автоматичний кредит.

]]>за матеріалами http://wmtpro.ru]]>
всі статті
]]>
Атестація
Перевірити атестатПеревірити атестат www.megastock.ru Тут знаходиться атестат нашого WM ідентифікатора 516315183285

WMID: 516315183285
Бізнес рівень [BL]
Бізнес рівень [BL]
Контактна інформація
Телефон: +380679441555
Схожі сервіси
Схожі сервіси
]]>
Статті

ТМ «Webmoney» в Україну: титульні знаки, електронні гроші, платіжна система? читати...

Безпека гаманця Webmoney читати...

Нові правила обміну WM читати...

всі статті

]]> ]]>