графік роботи: 09:00 - 18:00
пн - пт робочий режим
сб - нд черговий режим
]]> ]]>
Курси обміну 20.12.2016
Продажгрн.

WMR

0.408

WMZ

26.900↑

WMU

1.020

Купівлягрн.

WMR

0.290

WMZ

22.000

WMU

0.800

]]>
]]>

ТМ «Webmoney» в Україну: титульні знаки, електронні гроші, платіжна система?

За останній час Банки, члени Асоціації, неодноразово отримували інформацію Генерального департаменту платіжних систем НБУ про «незаконність системи WebMoney в Україні».

Асоціація має правовою експертизою інституту Держави і Права при АН України про діяльність підприємств, що використовують в Україну ТМ «WebMoney». Зокрема, укладення включає в себе аналіз діяльності і наступні висновки:  • Введення і використання Титульних знаків як одиниць обліку кількості прав вимоги (грошової вимоги в гривнях) не суперечить чинному законодавству;

  • Переуступка прав вимоги, що враховуються в системі обліку майнових прав WebMoney Transfer за допомогою титульних знаків, ... не можуть бути віднесені до діяльності з випуску, погашення або забезпечення обороту електронних грошей (в контексті Положення «Про електронні гроші в Україну» - 481 Постанова Правління НБУ)

  • ... WebMoney Transfer (система обліку майнових прав) не є платіжною системою, оскільки не виконує головну функцію платіжної системи - не здійснює переказ грошей ...

  • Діяльність фінансових установ (банків, небанківських фінансових установ) з прийому платежів від населення та їх перекладу ... на користь компаній, які придбали у ТОВ «УГА» права вимоги та здійснюють їх подальший продаж фізичним особам, відповідає законодавству України.


Асоціація не має інформації про те, що Генеральний департамент платіжних систем Національного банку України звертався до компаній, що використовують ТМ «Webmoney» в Україну, з вимогою представити будь документи про використання ТМ «Webmoney» для винесення правової оцінки діяльності компаній.

]]> за матеріалами ]]>
всі статті
]]>
Атестація

Безпека гаманця Webmoney читати...

Нові правила обміну WM читати...

всі статті